Pudełka i kuferki na koperty

  

Młode Pary otrzymują ogromną ilość kopert w dniu ślubu. Jedne z nich są z kartkami gratulacyjnymi lub kartkami z życzeniami. Inne zawierają prezenty w formie gotówki. Wręczanie kopert jest miłe :-), ale i dość kłopotliwe, szczególnie, gdy odbywa się przed świątynią lub USC podczas składania życzeń. Drużbowie pomagający w odbieraniu kwiatów i kopert od młodych par mają problem z miejscem składowania wartosciowych prezentów.

Ciekawym i bardzo wygodnym rozwiązaniem jest zakup pudełka lub kuferka na koperty. Dodatkowo gadżet ten jest ładny i można go dostosować wizualnie do przewodniego motywu dekoracyjnego całej uroczystości. Pudełko lub kuferek należy postawić na stole młodej pary, co będzie dodatkową ciekawą ozdobą stołu weselnego. Przy zastosowaniu pudełka lub kuferka na koperty unikamy problemu związanego ze znalezieniem miejsca na przechowywanie prezentów od gości w formie gotówki. Wrzucone do pudełka koperty z gotówką przez całe przyjęcie weselne stoją na stole, są bezpieczne i tworzą dodatkowy element dekoracji sali.

Pudełko można wykonać we własnym zakresie lub zamówić je u producenta.

Pudełeczka i kuferki mogą być personalizowane lub z wybranymi sentencjami lub cytatami.

Cena pudełek i kuferków w zależności od wielkości, ilości dekoracji i indywidualnych życzeń waha się od 50 do 200 zł.

Pudełko lub kuferek po weselnych uroczystościach stać sie moze pamiatką lub idealnym miejscem na bibeloty.

Zdjecia wykorzystane w artykule pochodzą ze stron: www.zankyou.pl, www.slub-wesele.pl, www.ceneo.pl według przeglądarki Google